PREVIEW: Naposledy ve Vítkovicích, přijedou Litoměřice

Aleš Koubík, 16.12.2018
Naposledy ve vítkovickém azylu se představí RT TORAX, který se od příštího domácího zápasu vrací do Poruby. Aktuálně ostravský celek drží sérii čtyř domácích vítězství, když postupně porazil Benátky nad Jizerou, Slavii, České Budějovice a Ústí nad Labem. Další vítězství proti konkurentovi v boji o play-off nutně potřebuje a tím i zapomenout na smolnou prohru z Třebíče, kde se rozhodovalo v přesilových hrách. Litoměřice přijedou do Ostravy se dvěma porážkami v zádech, když nestačily rovněž na Třebíč a Frýdek-Místek. Zápas 36. kola Chance ligy mezi HC RT TORAX PORUBA 2011 a HC Stadion Litoměřice hostí Multifunkční hala vedle Ostravar Arény od 18:00 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

21. kolo Chance ligy - 3. listopadu 2018

HC Stadion Litoměřice- HC RT TORAX Poruba 2011 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 3. Pavlas (Kadlec, Jebavý), 26. Kadlec (Korkiakoski, Pavlas), 27. Przybyla (Šik, Kvasnička), 44. Kadlec (Korkiakoski, Marcel), 51. Voženílek (Havelka, Zadražil) – 5. Dundáček (Vymazal, Ollender), 9. Dufek (Hudeček), 45. Hudeček (Illéš, Slavík). Rozhodčí: Souček, Veselý – Podrazil, Doležal. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1065. Střely na branku: 40:21.

HC Stadion Litoměřice: Král – Marcel, Pavlas, Smetana, Gaspar, Jebavý, Kvasnička, Dluhoš – Korkiakoski, Kloz, Kadlec – Voženílek, Zadražil, Pour – Šik, Przybyla, Havelka – Dvořák, Jirásek, Machač

HC RT TORAX Poruba 2011: Dvořák – Slavík, Ovčačík, Urbanec, Matějíček, Dundáček, Čypas – Dufek, Hudeček, Illéš – Káňa J., Zdeněk, Kanko – Ollender, Vymazal, Tomi

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

HC RT TORAX PORUBA 2011