Letos naposled na Sarezu, muži se střetnou s juniorkou

Jan Škarpa, 29.12.2007
Poslední zápas kalendářního roku 2007 sehraje Sareza Ostrava před vlastním publikem a soupeřem bude mužskému celku juniorský výběr klubu. Předsilvestrovské utkání tak svede současné hráče první ligy s jejich možnými nástupci, kteří budou chtít proti seniorskému celku dozajista vytáhnout. Zápas začíná v neděli 30. prosince v 16:00 a jste na něj srdečně zváni.

Michal Gleich, Adam Falter, Patrik Černák, Jiří Suchý, David Vajda, Ivo Mocek, Martin Bartoš a Michal Bartošek – to jsou hráči, kteří sic věkem spadají mezi juniory, přesto již nastoupili, či pravidelně nastupují v dresu Sarezy Ostrava za mužský výběr. Nejen pro tyto hráče bude předsilvestrovské utkání prestižní, ukázat se v nejlepší světle budou chtít dozajista všichni junioři.

Poslední letošní soutěžní zápas odehrály oba celky v sobotu 22. prosince, muži podlehli v Havířově po boji těsně 5:4, junioři dokázali na svém ledě porazit Zlín 3:2 a připsali si tak 3 cenné body v boji o extraligovou záchranu.Následující utkání čeká nedělní soupeře až v roce 2008, muži přivítají v sobotu 5. ledna Šumperk, junioři zavítají o den dříve do Jihlavy.