Jízdní řád letní přípravy, také letos Porubské čeká turnaj O pohár RT TORAX

Lukáš Bajgar, 18.05.2018
HC RT TORAX Poruba 2011 v přípravách na WSM ligu rozhodně nezahálí a chystá A-tým do plné polní tak, aby se v soutěži klub neztratil. Seznam již ohlášených posil není definitivně konečný a porubský fanoušek se může těšit na řadu zajímavých jmen, ale co hráče čeká do doby, než se soupiska uzavře? „Také letos se mohou diváci těšit na tradiční turnaj RT TORAX, zajímavé soupeře v letní přípravě a především pak na prvoligový hokej,“ předesílá generální manažer Pavel Hinner.

Začátek přípravy na ligový ročník 2018/2019 již klepe na dveře, hráče čeká poslední volný víkend a od pondělí 21. května podstoupí první dril.

„Pro hráče jsme navíc v termínu od 26. června do 30. června připravili velice zajímavé soustředění,“ odkrývá plány klubu Pavel Hinner, „a to ve sportovním centru Radostova Luhačovice. Věřím, že stmelíme kolektiv a výborná parta loňské sezóny bude pokračovat.“

Následovat bude finální try-out hráčů, který začne 24. července prvním tréninkem na ledě a bude pokračovat přípravnými zápasy až do zahájení WSM ligy. „Výčet přátelských utkání není zdaleka konečný, ve hře jsou stále utkání s extraligovými soupeři, prozatím se ladí detaily,“ naznačuje na závěr generální manažer možnost třešničky na dortu...

O pohár RT TORAX

Termín: 15. 8. – 18. 8. 2018
Potvrzení soupeři: HC Frýdek-Místek, JKH GKS Jastrzębie, Slovensko U20, AZ Residomo Havířov a tým z Maďarska