HC RT TORAX začne venkovní sérii v Polárce, jak dopadne repríza turnajového klání?

René Chyla, 23.09.2018
Neuběhlo ani 48 hodin a už bude na programu další kolo Chance ligy. HC RT TORAX jej otevře úvodním buly v 18 hodin na ledě nedalekého Frýdku-Místku v hale Polárka, čímž odstartuje třízápasový venkovní trip. S Frýdkem-Místkem sehráli Ostravané přípravné utkání v rámci turnaje O pohár RT TORAX, v bitvě o bronz se ale stálici první ligy museli sklonit po výsledku 1:2 po samostatných nájezdech. Ostravané v posledních konfrontacích s třineckou farmou ale klopýtají dlouhodobě, mužstvo kolem Tomáše Sršně prohrálo také semifinále playoff 0:3 na zápasy a ve stejné sezoně podlehlo tehdy ještě ve druhé lize našlapaným Rysům ve třech ze čtyř utkání, přičemž v Polárce schytala Poruba dokonce dvanáctibrankový debakl. Podaří se napravit reputaci z posledního vzájemného utkání?

7. kolo Chance ligy
HC FRÝDEK-MÍSTEK vs. HC RT TORAX PORUBA 2011
pondělí, 24. září 2018, 18:00 hod.
hala Polárka, Frýdek-Místek

Vstupné: 80 Kč stání, 60 Kč sezení