HC RT TORAX Poruba vás zve na TÝDEN HOKEJE

Redakce, 15.01.2017
V rámci celorepublikového projektu Českého svazu ledního hokeje „Týden hokeje“ se v pondělí 23. ledna od 16:30 hodin uskuteční v prostorách RT TORAX ARENY akce „Pojď hrát hokej.“ Budou vítány děti předškolního věku, žáci 1. a 2. třídy, tedy děti od 4 do 8 let. Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Akce je určena pro děti a rodiče, kteří mají zájem naučit se hrát hokej, nikoliv pro hokejisty a je pro ně připraven program (viz článek) s malými dárky.

Dejte dětem zážitek zabruslit si s hokejovými trenéry! Vezměte jim přilbu (může být i lyžařská), brusle nebo rukavice (dle možností mohou být zapůjčeny) a užijte si společně báječný podvečer!

PROGRAM AKCE

16:30 hodin místnost VIP
Prezentace akce, představení klubu, prezentační video, ukázka hokejové výstroje, proč hrát hokej.

Od 16:45 hodin bohatý program na 1. ledové ploše RT TORAX ARENY
Mimo jiné ukázka tréninku 2. a 3. třídy, bruslení s trenéry, společné foto a video.

Příchozí rodiče s dětmi budou přivítání před ARENOU, uvedeni do místnosti VIP a po celou dobu akce budou mít vstřícný přístup k informacím.

Děti obdrží upomínkové předměty (odznaky, dresy, sladkosti) v šatně před zahájením bruslení a po ukončení sportovního večera rozdají trenéři potencionálním zájemcům přihlášky do hokejové přípravky.

Na akci budou přítomni tito trenéři:
RAMBOUSEK Petr
TROJAN Petr