HC RT TORAX Poruba hledá slogan, zapoj se i TY

Lukáš Bajgar, 07.07.2015
Letní přípravné obdobní všech kategorií HC RT TORAX Poruba je již minulostí a po zasloužené dovolené čeká klub další napínavá sezona. Jenže klub ani v tomto intermezzu neusíná na vavřínech a rád by za pomoci vás, věrných fanoušků, nasměroval tvář klubu novým směrem, a dal šanci jednomu z vás změnit dějiny porubského klubu. A oč jde? Pozorně si přečtěte následující řádky článku a zúčastni se soutěže, jejíž hlavní cenou není jen permanentní vstupenka, ale především budování nové image klubu.

Nejeden sportovní klub nejen v tuzemsku je spjat s jednoznačným a nezaměnitelným sloganem, při jehož vyslovení každý ví, o kom je řeč. V Česku se mezi nejznámější řadí dva slogany odvěkých rivalů z Ostravy a z hlavního města Prahy. Zatímco baníkovské Baník, ****! vzniklo zcela spontánně, stojí za sparťanským My jsme Sparta dobře promyšlená marketingová akce.

Jelikož je HC RT TORAX Poruba otevřen svým fanouškům, rozhodl se nabídnout jednomu z nich změnit historii klubu. A jak? Pište na facebook k příslušnému článku, nebo na emailovou adresu lukas.bajgar@email.cz své návrhy na jednoznačný krátký slogan, vystihující HC RT TORAX Poruba. Každý nápad bude poté předložen vedení klubu a v případě, že bude jeden z nich vybrán, obdrží jeho majitel nejen permanentní vstupenku na domácí utkání A-týmu v sezoně 2015/2016, ale především posune klub novým směrem.

Termín uzávěrky pro podání návrhů je 31. srpna 2015. Nebude-li žádný slogan shledán jako reprezentativní pro účely klubu, nebude vybrán vítěz.