FOTO: Soustředění A-týmu v Luhačovicích minulostí, parta je na ligu stmelena

Lukáš Bajgar, 15.06.2020
HC RT TORAX Poruba 2011 začal přípravu na ligový ročník 2020/2021 před měsícem a půl a doposud byl trénink zaměřen primárně na fyzický fond. To se změnilo v pondělí 8. června, kdy hráči vycestovali na týdenní soustředění lázeňských Luhačovic.

Hokejisté ostravského HC RT TORAX zdárně absolvovali týdenní soustředění v malebných Luhačovicích, během něhož nejen že potili krev a získávali potřebnou fyzickou sílu na náročnou sezónu, ale především utužovali kolektiv během spousty zábavných programů – ať již s florbalovou holí, společnými obědy a večeřemi, tak i zábavou v užších skupinkách.

Odběratel facebookového či instagramového účtu porubského celku byl o jednotlivých aktivitách v minulých dnech pravidelně informován, především díky zásluze Adama Vrby a Tomáše Bystroně, kteří redakci pravidelně zásobovali materiálem. Ale aby i čtenář internetových stránek nebyl ochuzen, přidáváme spousty fotografií (i na sociálních sítích nezveřejněných) souhrnně také zde.

Pokud sledujete právě sociální sítě, víte, že byla vyhlášena minisoutěž o nejvtipnější komentář k fotografii Martina Janečka s Janem Káňou, vítězem (subjektivně zvoleným členy redakce) je Rosťa Kocur Březný a jeho komentář se tak stává hlavní fotografií článku.