FOTOREPORTÁŽ: Prezentace HC RT TORAX Poruba na Wannado Festivalu

G. Juříková; J. Trembáč, 30.09.2018
Kdysi Sporťáček, od nedávné doby Wannado Festival! V Ostravě se konal největší náborový festival České republiky už po několikáté. Na Městském stadionu v sobotu 22. září si zcela zdarma mohly nejen děti, ale i dospělí, vyzkoušet vedle olympijských individuálních disciplín nebo méně známých sportů jako parkour, jugger či pole dance, také kolektivní sporty. Mezi nimi nechyběl hokej v zastoupení HC RT TORAX Poruba.

Porubští trenéři Jiří Trembáč a Adam Vrba připravili pro příchozí děti nejednu dovednostní soutěž – oblékání výstroje na čas, střelba na přesnost, slalomovou dráhu s hokejkou a tenisákem a v neposlední řadě hokej 1-1.
Děti se na všech disciplínách dosyta vyřádily a rodiče se dozvěděli všechny důležité informace týkající se možností trénovat hokej v porubském hokejovém klubu.

Vedení HC RT TORAX Poruba vybavilo trenéry dárky v podobě sladkých odměn, nafukovacích balónků, puků a klíčenkami s logem klubu a v neposlední řadě i volnými vstupenkami na domácí utkání porubského A-týmu, které děti získaly za svou snahu.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha