Excelentní závěr sezony! Sedmáci na mezinárodním turnaji v Karviné slaví zlato

René Chyla, 01.04.2018
Lepší vyvrcholení sezony 2017/2018 si sedmá třída klubu HC RT TORAX Poruba už ani nemohla přát. Ta totiž pod vedením a taktovkou Petra Trojana odcestovala na dvoudenní mezinárodní turnaj do Karviné, kde si poradila se všemi soupeři a po zásluze slaví první místo!

Zatímco většina kategorií HC RT TORAX Poruba už dávno dříme nebo již pár týdnů rehabilituje na letní přípravu, sedmáci měli ještě ale na programu své poslední vystoupení v sezoně 2017/2018. Mezinárodní turnaj v Karviné proti sobě svedl celkem sedm týmů z Česka, Slovenska i Polska a o atraktivnost zápasů tedy nebyla nouze. Porubští hokejisté vzali turnaj od podlahy a postupně si poradili s rivaly z Orlové i Karviné, poté doslova zametli s polskými soky z Jastrzebie, aby následně přibrzdili namlsané mladíky ze slovenského Námestova, Nového Jičína či Dubnice. HC RT TORAX tedy převálcoval všechny soupeře, turnajem prošel bez ztráty jediného bodu a po zásluze se mohl na konci radovat z velkého úspěchu a prvního místa. Poruba pak kromě celkového prvenství opanovala také veškeré individuální ocenění nejlepším střelcem počínaje a nejlepším brankářem konče.

Individuální ocenění turnaje

Nejlepší střelec turnaje:Maxim Vehovský(HC RT TORAX Poruba)
Nejproduktivnější hráč turnaje:Maxim Vehovský(HC RT TORAX Poruba)
Nejlepší brankář turnaje:Filip Juříček(HC RT TORAX Poruba)

Vítězné mužstvo HC RT TORAX Poruba

Sestava HC RT TORAX Poruba: Juříček – Janeček, Hlavica, Wojnarová, Kalužík J., Jeřábek, Piperek – Gajda, Šrubař, Krčmarský O., Vehovský M., Kovalčík, Pustka, Popelka, Činčala, Kalužík T.

Trenér HC RT TORAX Poruba: Petr Trojan

Výsledky HC RT TORAX Poruba