Druhá čtvrtina základní části otevírá svou bránu, Poruba vyzve zvedající se Kadaň

René Chyla, 19.10.2018
Zápas pravdy. Přesně tak a nijak jinak ani nelze nazvat druhé utkání ze čtyřzápasové domácí štace, v němž se HC RT TORAX podruhé v sezoně postaví Kadani. Právě na severozápadě Čech Ostravané v prvním kole uspěli, když proti domácím otočili nepříznivý stav a nakonec po velké nováčkovské bitvě zvítězili 5:3. Trhači oproti Ostravanům neměli do sezony vůbec vydařený start, když prvních devět zápasů odcházeli z ledu poraženi, po trenérské obměně ale severočeský celek zabral a nyní už má na kontě deset bodů, když si připsal skalpy Havířova, Ústí nad Labem i Litoměřic. Dokáže Poruba přibrzdit zvedající se Kadaň? Zápletka bude rozluštěna v sobotu 20. října 2018 od 17 hodin ve vítkovické OSTRAVAR ARÉNĚ.

16. kolo Chance ligy
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. SK TRHAČI KADAŇ
sobota, 20. října 2018, 17:00 hod.
OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava-Zábřeh

Vstupné: 70 Kč, děti do 15 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P vč. doprovodu zdarma