Cesta do Katovic se ruší, polský klub na poslední chvíli zápas odřekl

René Chyla, 20.08.2018
Pro všechny fanoušky, kteří se v úterý chystali na brzké odpolední střetnutí s vicemistrem polské extraligy do nedalekých Katovic, má klub bohužel špatnou zprávu. Vedení hokejového klubu TAURON KH GKS Katowice nakonec první porubský zápas s polským týmem mimo brány ostravské RT TORAX ARENY odřekl, důvodem je nekompletní kádr. Polský klub totiž před pár dny uvolnil do reprezentace šest hráčů, příchozí finští nováčci v kádru navíc nejsou dostatečně s klubem seznámeni, a tak by polský velkoklub nemohl nastoupit v dostatečném počtu. Klub se tímto omlouvá všem fanouškům za způsobené nepříjemnosti, negativní zpráva z Polska ovšem dorazila až v pondělí dopoledne. Na odvetě plánované na 28. srpen, která se měla odehrát v Porubě, se nic nemění. Začátek je naplánován na 18:00 v tréninkové Kooperativa aréně.