Posila do ofenzívy! Z Ústí nad Labem přichází talentovaný Petr Maršoun

Lukáš Bajgar, 26.01.2020
HC RT TORAX Poruba 2011 ne a ne navázat na skvělý start v sezóně, kupí se marodka, klub tedy sáhl k první hráčské obměně kádru. Z Ústí nad Labem, respektive z Mladé Boleslavi, přichází Petr Maršoun. „Petr Maršoun v letošním ročníku nastřílel už dvanáct branek, slibujeme si od něj oživení hry na bránu,“ předjímá generální manažer klubu Pavel Hinner.

Petr Maršoun, jedenadvacetiletý hráč Ústí nad Labem, přichází do kádru HC RT TORAX Poruba 2011 posílit ofenzívu. V letošním ročníku stihl za 42 kol nasbírat už 28 kanadských bodů, a k tomu jeden start za extraligovou Mladou Boleslav.

Ve své premiérové, té loňské, sezóně v Chance ligy stihl v dresu Kadaně nastřádat 15 kanadských bodů s bilancí devítí branek a šesti asistencí.

Statistiky Petra Maršouna